Kampe
April 2024
|
|||||||
27.
lørdag
|
Omk 6 |
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 1
Søften Idrætsanlæg
Bane 4 - 5 mands
|
Omk 2 |
Søften Idrætsanlæg
Bane 4 - 5 mands
|
|||
27.
lørdag
|
Omkl. 4 |
U7 Drenge Nybegynder (2017) 5:5 - 27/4 2024 • Pulje 11
HSM Arena Grenå
Bane 6-1 (5M)
|
Omkl. 5 |
HSM Arena Grenå
Bane 6-1 (5M)
|
|||
27.
lørdag
|
Omkl. 4 |
U7 Drenge Nybegynder (2017) 5:5 - 27/4 2024 • Pulje 11
HSM Arena Grenå
Bane 6-1 (5M)
|
Omkl. 5 |
HSM Arena Grenå
Bane 6-1 (5M)
|
|||
27.
lørdag
|
Omklædning 5 |
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
Kunstgræsbane 1
|
Omklædning 3 |
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
Kunstgræsbane 1
|
|||
28.
søndag
|
Hallen 1 |
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Lyseng Idrætspark
Kunstbane
|
Hallen 2 |
Lyseng Idrætspark
Kunstbane
|
|||
28.
søndag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
Trustrup Stadion
|
|
Trustrup Stadion
|
|||
29.
mandag
|
|
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|||
29.
mandag
|
Omklædning 1 |
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 37
AURA Park (Stavtrup)
Bane 5
|
Omklædning 2 |
AURA Park (Stavtrup)
Bane 5
|
|||
29.
mandag
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 324
Søften Idrætsanlæg
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
|||
30.
tirsdag
|
Omkl. 8 |
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
HSM Arena Grenå
Bane 1
|
Omkl. 7 |
HSM Arena Grenå
Bane 1
|
|||
Maj 2024
|
|||||||
1.
onsdag
|
Omkl. 2 |
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
HSM Arena Grenå
Bane 1
|
Omkl. 3 |
HSM Arena Grenå
Bane 1
|
|||
1.
onsdag
|
|
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
Søften Idrætsanlæg
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
|||
3.
fredag
|
Omklædning 4 |
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
Omklædning 3 |
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
|||
3.
fredag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
Langhøj Idrætscenter
|
|
Langhøj Idrætscenter
|
|||
4.
lørdag
|
|
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 66
Auning Stadion
|
|
Auning Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
|
U9 Drenge B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 80
Invita Arena, Skæring
|
|
Invita Arena, Skæring
|
|||
4.
lørdag
|
|
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 133
Hammel Stadion
|
|
Hammel Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
|
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 2
Ørsted Stadion
|
|
Ørsted Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
|
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 44
ed Park (Skødstrup)
Bane 17 (3M)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 17 (3M)
|
|||
4.
lørdag
|
|
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 2
Ørsted Stadion
|
|
Ørsted Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 22
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 22
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
|
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 44
ed Park (Skødstrup)
Bane 17 (3M)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 17 (3M)
|
|||
4.
lørdag
|
|
U7 Pi. Nybegynder (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 85
Højbo Stadion
|
|
Højbo Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
|
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 2
Ørsted Stadion
|
|
Ørsted Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
|
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 22
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|||
4.
lørdag
|
|
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 44
ed Park (Skødstrup)
Bane 17 (3M)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 17 (3M)
|
|||
4.
lørdag
|
|
U6 Drenge (2018) 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 44
ed Park (Skødstrup)
Bane 16 (3M)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 16 (3M)
|
|||
4.
lørdag
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 22
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
|
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 2
Ørsted Stadion
|
|
Ørsted Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 22
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
|
U7 Pi. Nybegynder (2017) 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 85
Højbo Stadion
|
|
Højbo Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
|
U9 Piger B2 (2015) 5:5 - Lør. d. 4. maj • Pulje 235
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
Omkl. 1 |
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 748
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Bane 3
|
Omkl. 2 |
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Bane 3
|
|||
4.
lørdag
|
|
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - lørdag d. 4. maj • Pulje 2
Ørsted Stadion
|
|
Ørsted Stadion
|
|||
5.
søndag
|
|
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
Højlyngen
Bane 7A (kunst)
|
|
Højlyngen
Bane 7A (kunst)
|
|||
5.
søndag
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
VSK Aarhus
|
|
VSK Aarhus
|
|||
5.
søndag
|
|
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 66
Buskelundskolen
|
|
Buskelundskolen
|
|||
5.
søndag
|
|
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 47
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet Stadion
|
|||
5.
søndag
|
|
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 155
Mols Hallen
|
|
Mols Hallen
|
|||
5.
søndag
|
|
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 6
Buskelundskolen
|
|
Buskelundskolen
|
|||
5.
søndag
|
|
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 44
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|||
5.
søndag
|
|
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Søn. d. 5. maj • Pulje 8
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet Stadion
|
|||
5.
søndag
|
Omkl. 1 |
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Skolen
|
Omkl. 2 |
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Skolen
|
|||
6.
mandag
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
Søften Idrætsanlæg
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
|||
7.
tirsdag
|
2. Omklædningsrum - Kvinder |
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 62
Mørke Idrætscenter
2. Trænings og kampbane - 8 mands
|
4. Omklædningsrum - Kvinder. |
Mørke Idrætscenter
2. Trænings og kampbane - 8 mands
|
|||
8.
onsdag
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
|
|
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
|
|||
8.
onsdag
|
14 |
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Dronningborg Stadion
Bane 7
|
18 |
Dronningborg Stadion
Bane 7
|
|||
15.
onsdag
|
|
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
Quickpoint Park Helsted
|
|
Quickpoint Park Helsted
|
|||
15.
onsdag
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|||
15.
onsdag
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Liseborgcentret
|
|
Liseborgcentret
|
|||
15.
onsdag
|
|
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 62
Assentoft Stadion
|
|
Assentoft Stadion
|
|||
16.
torsdag
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|||
17.
fredag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
Ryomgård Stadion
|
|
Ryomgård Stadion
|
|||
22.
onsdag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
Auning Stadion
|
|
Auning Stadion
|
|||
22.
onsdag
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 324
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|||
22.
onsdag
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Værum Stadion
|
|
Værum Stadion
|
|||
22.
onsdag
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Råsted Stadion
|
|
Råsted Stadion
|
|||
24.
fredag
|
5 |
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
|
25 |
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
|
|||
25.
lørdag
|
|
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 45
Lyseng Idrætspark
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|||
25.
lørdag
|
|
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 6
INOX Park
|
|
INOX Park
|
|||
25.
lørdag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
Auning Stadion
|
|
Auning Stadion
|
|||
26.
søndag
|
|
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
Hammel Stadion
|
|
Hammel Stadion
|
|||
26.
søndag
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 537
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|||
27.
mandag
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 537
Ryomgård Stadion
|
|
Ryomgård Stadion
|
|||
27.
mandag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
Christiansbjerg Idrætsanlæg
|
|
Christiansbjerg Idrætsanlæg
|
|||
29.
onsdag
|
|
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
Grundfør Stadion
|
|
Grundfør Stadion
|
|||
Juni 2024
|
|||||||
1.
lørdag
|
|
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 6
Danbolig Arena Gauerslund
Bane 4 - 8 Mands
|
|
Danbolig Arena Gauerslund
Bane 4 - 8 Mands
|
|||
1.
lørdag
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Højene Hallen
|
|
Højene Hallen
|
|||
2.
søndag
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 324
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|||
4.
tirsdag
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Ulvehøj Idrætscenter
Stadion / Kunst
|
|
Ulvehøj Idrætscenter
Stadion / Kunst
|
|||
4.
tirsdag
|
Nr. 1 |
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Ulvehøj Idrætscenter
Bane 7 - 11 mands
|
Nr. 8 (ude) |
Ulvehøj Idrætscenter
Bane 7 - 11 mands
|
|||
6.
torsdag
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 748
Bakkegårdsskolens Idrætsanlæg
|
|
Bakkegårdsskolens Idrætsanlæg
|
|||
6.
torsdag
|
|
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 62
Hammershøj Stadion
|
|
Hammershøj Stadion
|
|||
7.
fredag
|
6 |
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
Korshøj Idrætscenter (omkl. hallen)
Korshøj 1
|
8 |
Korshøj Idrætscenter (omkl. hallen)
Korshøj 1
|
|||
8.
lørdag
|
|
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 1
Virup Skole
|
|
Virup Skole
|
|||
8.
lørdag
|
|
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 45
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|||
8.
lørdag
|
|
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 15
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|||
8.
lørdag
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
Invita Arena, Skæring
|
|
Invita Arena, Skæring
|
|||
8.
lørdag
|
Omkl. 8 |
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
HSM Arena Grenå
Bane 2
|
Omkl. 7 |
HSM Arena Grenå
Bane 2
|
|||
8.
lørdag
|
|
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 44
Quickpoint Park Helsted
|
|
Quickpoint Park Helsted
|
|||
8.
lørdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
Hadsund Stadion
|
|
Hadsund Stadion
|
|||
9.
søndag
|
|
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 66
Spektrum Odder
|
|
Spektrum Odder
|
|||
9.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 748
Tovshøjskolen
|
|
Tovshøjskolen
|
|||
9.
søndag
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
Spektrum Odder
|
|
Spektrum Odder
|
|||
9.
søndag
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
Virup Skole
|
|
Virup Skole
|
|||
12.
onsdag
|
Herre- Omklædningrum hjemmehold Nr. 4 |
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
Højbo Stadion
Bane 1
|
Herre - Omklædningsrum udehold Nr. 6 |
Højbo Stadion
Bane 1
|
|||
12.
onsdag
|
|
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
Viby Idrætspark
|
|
Viby Idrætspark
|
|||
12.
onsdag
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Lime Stadion
|
|
Lime Stadion
|
|||
13.
torsdag
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|||
15.
lørdag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
Pindstrup Stadion
|
|
Pindstrup Stadion
|
|||
15.
lørdag
|
Omklædning Hjemmehold (St.) |
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 537
Studstrup Idrætsanlæg
Bane 1 Studstrup
|
Omklædning Udehold (St.) |
Studstrup Idrætsanlæg
Bane 1 Studstrup
|
|||
15.
lørdag
|
3 |
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 6
Vinding Kunstgræsbane
3A
|
5 |
Vinding Kunstgræsbane
3A
|
|||
15.
lørdag
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|||
16.
søndag
|
Klubhus - Syd Øst - Omkl 1 |
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 324
Nørager Stadion
Bane 1 - Stadion - 11 mands
|
|
Nørager Stadion
Bane 1 - Stadion - 11 mands
|
|||
19.
onsdag
|
|
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
Rønde Stadion
|
|
Rønde Stadion
|
|||
19.
onsdag
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Auning Stadion
|
|
Auning Stadion
|
|||
19.
onsdag
|
6 |
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Korshøj Idrætscenter (omkl. hallen)
Korshøj 2
|
8 |
Korshøj Idrætscenter (omkl. hallen)
Korshøj 2
|
|||
22.
lørdag
|
|
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 37
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|||
22.
lørdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|||
22.
lørdag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
KPI's Klubhus
|
|
KPI's Klubhus
|
|||
22.
lørdag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
Ryomgård Stadion
|
|
Ryomgård Stadion
|
|||
23.
søndag
|
|
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|||
23.
søndag
|
|
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 44
Langå Stadion
|
|
Langå Stadion
|
|||
August 2024
|
|||||||
14.
onsdag
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Asferg Stadion
|
|
Asferg Stadion
|
|||
28.
onsdag
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Langvang Idrætscenter
Bane 2
|
|
Langvang Idrætscenter
Bane 2
|
|||
28.
onsdag
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Volkswagen Park Græs
|
|
Volkswagen Park Græs
|
|||
September 2024
|
|||||||
11.
onsdag
|
14 |
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Dronningborg Stadion
Bane 6
|
18 |
Dronningborg Stadion
Bane 6
|
|||
11.
onsdag
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Gjerlev Stadion
|
|
Gjerlev Stadion
|
|||
25.
onsdag
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
RMS Park Romalt
|
|
RMS Park Romalt
|
|||
25.
onsdag
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Voldum Stadion
|
|
Voldum Stadion
|
|||
Oktober 2024
|
|||||||
2.
onsdag
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Ørsted Stadion
|
|
Ørsted Stadion
|
|||
2.
onsdag
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Essex Park Randers, Vasen
|
|
Essex Park Randers, Vasen
|
|||
9.
onsdag
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Auning Stadion
|
|
Auning Stadion
|