|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
ed Park (Skødstrup)
Bane 9 (Kunstgræs)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 9 (Kunstgræs)
|
|
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Eurowind Energy Park
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Eurowind Energy Park
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
|
|
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Lør. d. 6. april • Pulje 154
|
|
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
|
|
|
|
|
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Lør. d. 6. april • Pulje 106
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
Kunstgræs
|
|
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
Kunstgræs
|
|
|
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Lør. d. 6. april • Pulje 310
|
|
|
|
|
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Lør. d. 6. april • Pulje 154
|
|
|
|
|
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 66
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Lør. d. 6. april • Pulje 106
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
|
|
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
|
|
|
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Lør. d. 6. april • Pulje 310
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 44
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 537
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 324
Korshøj Idrætscenter
Korshøj 2
|
|
Korshøj Idrætscenter
Korshøj 2
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 748
|
|
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
|
|
|
|
|
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 324
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 537
|
|
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
|
|
|
|
|
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 1
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 13. april • Pulje 202
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
|
|
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 13. april • Pulje 202
|
|
|
|
|
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 66
Korshøj Idrætscenter
Korshøj 1
|
|
Korshøj Idrætscenter
Korshøj 1
|
|
|
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 13. april • Pulje 258
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 62
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 13. april • Pulje 258
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 13. april • Pulje 258
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Ikast FC Stadion Allé
Bane 1
|
|
Ikast FC Stadion Allé
Bane 1
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
|
|
|
|
|
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 43
|
|
|
|
|
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 43
|
|
|
|
|
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 44
|
|
|
|
|
U7 Pi. Nybegynder (2017) 3:3 - søndag d 14. april • Pulje 77
|
|
|
|
|
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 45
|
|
|
|
|
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 235
ed Park (Skødstrup)
Bane 11 (5M)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 11 (5M)
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
|
|
|
|
|
U7 Pi. Nybegynder (2017) 3:3 - søndag d 14. april • Pulje 77
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
|
|
|
|
|
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 43
|
|
|
|
|
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 43
|
|
|
|
|
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 235
ed Park (Skødstrup)
Bane 10 (5M)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 10 (5M)
|
|
|
U7 Pi. Nybegynder (2017) 3:3 - søndag d 14. april • Pulje 77
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
|
|
|
|
|
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 43
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 748
Bakkegårdsskolens Idrætsanlæg
|
|
Bakkegårdsskolens Idrætsanlæg
|
|
|
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 173
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 235
ed Park (Skødstrup)
Bane 10 (5M)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 10 (5M)
|
|
|
U9 Piger B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 325
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
|
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
|
|
|
|
|
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 43
|
|
|
|
|
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 43
|
|
|
|
|
U7 Pi. Nybegynder (2017) 3:3 - søndag d 14. april • Pulje 77
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 5
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 5
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
|
|
|
|
|
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 43
|
|
|
|
|
U7 Pi. Nybegynder (2017) 3:3 - søndag d 14. april • Pulje 77
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 5
|
|
|
|
|
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 173
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U9 Piger B2 (2015) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 325
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
|
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
|
|
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 5
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 5
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 5
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 5
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 5
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 5
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 5
|
|
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
|
|
|
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
ed Park (Skødstrup)
Bane 9 (Kunstgræs)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 9 (Kunstgræs)
|
|
|
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
|
|
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
|
|
|
|
|
Kvindepokalen 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 62
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 324
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
|
|
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
|
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 748
|
|
|
|
|
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 6
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 537
|
|
|
|
|
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 62
|
|
|
|
|
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
|
|
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Langvang Idrætscenter
Bane 2
|
|
Langvang Idrætscenter
Bane 2
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
|
|
|
|
|
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 45
|
|
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
|
|
|
|
|
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
|
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
|
|
|
|
|
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 6
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 537
|
|
|
|
|
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 66
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 748
|
|
|
|
|
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 44
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 324
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
|
|
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
|
|
|
|
|
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
|
|
|
|
|
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 37
|
|
|
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
|
|
|
|
|
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 62
|
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
|
|
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
|
|
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 324
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 537
|
|
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 748
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Kunstgræs (11M)
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Kunstgræs (11M)
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
|
|
|
|
|
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 6
|
|
|
|
|
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
Højlyngen
Bane 7A (kunst)
|
|
Højlyngen
Bane 7A (kunst)
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
|
|
|
|
|
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 66
|
|
|
|
|
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 44
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Kunstgræs (11M)
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Kunstgræs (11M)
|
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
|
|
|
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
|
|
|
|
|
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 62
|
|
|
|
|
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
|
|
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
|
|
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Dronningborg Stadion
Bane 6
|
|
Dronningborg Stadion
Bane 6
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 537
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 324
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 748
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
|
|
|
|
|
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 6
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
|
|
|
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
|
|
|
|
|
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 62
|
|
|
|
|
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
|
|
|
|
|
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
|
|
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
|
|
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
|
|
|
|
|
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
|
|
|
|
|
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 6
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 62
|
|
|
|
|
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
|
|
|
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 324
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
|
|
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
|
|
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
|
|
|
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 45
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Kunstgræs Øst, mod bane 3 (8M eller 2x5M)
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Kunstgræs Øst, mod bane 3 (8M eller 2x5M)
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
|
|
|
|
|
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 37
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
|
|
|
|
|
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 6
|
|
|
|
|
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 66
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
|
|
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
|
|
|
|
|
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 748
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 44
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 537
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
|
|
|
|
|
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 62
|
|
|
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
Christiansbjerg Idrætsanlæg
|
|
Christiansbjerg Idrætsanlæg
|
|
|
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
|
|
|
|
|
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
|
|
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 537
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
|
|
|
|
|
|
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 6
Danbolig Arena Gauerslund
Bane 4 - 8 Mands
|
|
Danbolig Arena Gauerslund
Bane 4 - 8 Mands
|
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 324
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 748
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
Ulvehøj Idrætscenter
Stadion / Kunst
|
|
Ulvehøj Idrætscenter
Stadion / Kunst
|
|
|
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
|
|
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
|
|
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
|
|
|
|
|
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 62
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 324
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 537
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
Korshøj Idrætscenter
Korshøj 1
|
|
Korshøj Idrætscenter
Korshøj 1
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
|
|
|
|
|
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 37
|
|
|
|
|
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 45
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
|
|
|
|
|
U15 Piger C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 62
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
|
|
|
|
|
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 44
|
|
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
|
|
|
|
|
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 6
|
|
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
|
|
|
|
|
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 66
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 748
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
|
|
|
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
|
|
|
|
|
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 20
|
|
|
|
|
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
|
|
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
|
|
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
|
|
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
|
|
|
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 537
Studstrup Idrætsanlæg
Bane 1 Studstrup
|
|
Studstrup Idrætsanlæg
Bane 1 Studstrup
|
|
|
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 6
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
|
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 66
|
|
|
|
|
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 325
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 748
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 324
|
|
|
|
|
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 • Kreds 15
|
|
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
|
|
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Korshøj Idrætscenter
Korshøj 2
|
|
Korshøj Idrætscenter
Korshøj 2
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Kunstgræs Vest, mod petanque (8M eller 2x5M)
|
|
Brabrand IF's Idrætsanlæg
Kunstgræs Vest, mod petanque (8M eller 2x5M)
|
|
|
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 37
|
|
|
|
|
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 6
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 451
|
|
|
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 18
|
|
|
|
|
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
|
|
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 951
|
|
|
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
|
|
|
|
|
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 44
|
|
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
|
|
|
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
|
|
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
|
|
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
|
|
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Langvang Idrætscenter
Bane 2
|
|
Langvang Idrætscenter
Bane 2
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
|
|
|
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
|
|
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Dronningborg Stadion
Bane 6
|
|
Dronningborg Stadion
Bane 6
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
|
|
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
|
|
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
|
|
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
|
|
|
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
|
|
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Essex Park Randers, Vasen
|
|
Essex Park Randers, Vasen
|
|
|
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
|
|
|
|
|
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|