Menu
Kampe
September 2021
21.
tirsdag
17.15
Hornslet IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 625
Hornslet Stadion
TRIF
Hornslet Stadion
22.
onsdag
17.45
Hornslet IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - efterår 2021 ombr • Pulje 980
Hornslet Stadion
TRIF
Hornslet Stadion
22.
onsdag
17.45
TRIF
-
Herrer
U14
U14 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2021 • Pulje 93
TRIF Kunstgræsbane
Bane 1 A Kunstgræs (8-mands)
Hornslet IF
TRIF Kunstgræsbane
Bane 1 A Kunstgræs (8-mands)
22.
onsdag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys B-rækken • Pulje 2
Hornslet Kunstgræsbane
All Stars FC 91
Hornslet Kunstgræsbane
23.
torsdag
17.30
Dronningborg B
11
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M-efterår 2021 ombryd • Pulje 847
Dronningborg Stadion
Bane 7
Hornslet IF
12
Dronningborg Stadion
Bane 7
24.
fredag
17.30
Hornslet IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2021 ombryd • Pulje 432
Hornslet Stadion
Lemvig GF
Hornslet Stadion
24.
fredag
19.00
Grenaa IF
HHT
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
HSM Arena Grenå
Hornslet IF (1)
HSM Arena Grenå
24.
fredag
19.00
Hornslet IF (2)
Omklædning 1
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 68
Hornslet Kunstgræsbane
B11-1
Lystrup IF
Omklædning 8
Hornslet Kunstgræsbane
B11-1
25.
lørdag
10.00
Hornslet IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge Begynderstævne (2014) 5M 25/9-2021 • Pulje 10
Dronningborg Stadion
Dronningborg B
Dronningborg Stadion
25.
lørdag
10.30
Vorup FB
-
Herrer
U8
U8 Drenge Begynderstævne (2014) 5M 25/9-2021 • Pulje 10
Dronningborg Stadion
Hornslet IF
Dronningborg Stadion
25.
lørdag
11.00
Harlev IK
Omklædning 5
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 625
Næshøj Idrætscenter
Stadion
Hornslet IF
Omklædning 6
Næshøj Idrætscenter
Stadion
25.
lørdag
11.00
Hornslet IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge Begynderstævne (2014) 5M 25/9-2021 • Pulje 10
Dronningborg Stadion
Kolind/Perstrup IF
Dronningborg Stadion
25.
lørdag
11.30
Ommersyssel IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge Begynderstævne (2014) 5M 25/9-2021 • Pulje 10
Dronningborg Stadion
Hornslet IF
Dronningborg Stadion
27.
mandag
17.30
SMIFF
UHT
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 485
Albæk Stadion
Hornslet IF
Albæk Stadion
27.
mandag
18.00
Stjær B
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Vesterbro Stadion
Hornslet IF
Vesterbro Stadion
27.
mandag
18.00
Hornslet IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M-efterår 2021 ombryd • Pulje 847
Hornslet Stadion
Brabrand IF
Hornslet Stadion
27.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Hornslet Kunstgræsbane
AIA/Tranbjerg
Hornslet Kunstgræsbane
28.
tirsdag
17.30
Hornslet IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 217
Hornslet Stadion
Hasle B
Hornslet Stadion
29.
onsdag
17.30
Hornslet IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (2009) 8M - Efterår 2021 • Pulje 241
Hornslet Stadion
Virup IF
Hornslet Stadion
29.
onsdag
18.00
Værum GF
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys B-rækken • Pulje 2
Værum Stadion
Hornslet IF
Værum Stadion
29.
onsdag
18.00
Hornslet IF
-
Kvinder
K+29
K+29 7M - Efterår 2021 • Pulje 320
Hornslet Stadion
Søften GF
Hornslet Stadion
29.
onsdag
18.00
Hornslet IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 70
Hornslet Kunstgræsbane
IF Mols
Hornslet Kunstgræsbane
30.
torsdag
18.00
Hornslet IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2021 • Pulje 93
Hornslet Stadion
TST
Hornslet Stadion
Oktober 2021
2.
lørdag
09.15
Randers Q
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M-efterår 2021 ombryd • Pulje 847
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Hornslet IF
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
2.
lørdag
10.00
Ørsted IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 511
Ørsted Stadion
Hornslet IF
Ørsted Stadion
2.
lørdag
10.00
Ebeltoft IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 541
Ebeltoft Idrætscenter
Hornslet IF
Ebeltoft Idrætscenter
2.
lørdag
10.00
IF Midtdjurs (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 589
Ryomgård Stadion
Hornslet IF
Ryomgård Stadion
2.
lørdag
11.00
Hornslet IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2021 • Pulje 642
Hornslet Stadion
SIF Assentoft (1)
Hornslet Stadion
2.
lørdag
12.15
Hornslet IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 455
Hornslet Stadion
Støvring IF
Hornslet Stadion
2.
lørdag
14.00
Hornslet IF (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
Hornslet Stadion
TRIF
Hornslet Stadion
2.
lørdag
15.00
Skødstrup SF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 68
Studstrup Idrætsanlæg
Hornslet IF (2)
Studstrup Idrætsanlæg
3.
søndag
10.00
Viborg FF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2021 ombryd • Pulje 432
Viborg FF´s anlæg
Hornslet IF
Viborg FF´s anlæg
3.
søndag
10.00
Hornslet IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 30
Hornslet Kunstgræsbane
Skødstrup SF
Hornslet Kunstgræsbane
3.
søndag
10.00
Nørager B
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2021 • Pulje 622
Nørager Stadion
Hornslet IF
Nørager Stadion
3.
søndag
10.30
IF Lyseng
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 45
Lyseng Idrætspark
Hornslet IF
Lyseng Idrætspark
3.
søndag
10.30
Hornslet IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 564
Hornslet Stadion
Stautrup IF
Hornslet Stadion
3.
søndag
11.00
Hornslet IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 485
Hornslet Stadion
IK Rosendal
Hornslet Stadion
3.
søndag
12.30
Grenaa IF
Omkl. 2
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - efterår 2021 ombr • Pulje 980
HSM Arena Grenå
Bane 8
Hornslet IF
Omkl. 1
HSM Arena Grenå
Bane 8
3.
søndag
12.30
IF Midtdjurs
-
Kvinder
U9
U9 Piger C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 756
Ryomgård Stadion
Hornslet IF
Ryomgård Stadion
3.
søndag
13.30
Skødstrup SF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 625
Studstrup Idrætsanlæg
Hornslet IF
Studstrup Idrætsanlæg
4.
mandag
18.00
Søften GF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Søften Idrætsanlæg
Hornslet IF
Søften Idrætsanlæg
4.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Hornslet Kunstgræsbane
Stilling IF
Hornslet Kunstgræsbane
6.
onsdag
17.45
Hornslet IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - efterår 2021 ombr • Pulje 980
Hornslet Stadion
FC Skanderborg
Hornslet Stadion
6.
onsdag
17.45
Hornslet IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (2009) 8M - Efterår 2021 • Pulje 241
Hornslet Stadion
Auning IF
Hornslet Stadion
6.
onsdag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys B-rækken • Pulje 2
Hornslet Kunstgræsbane
Øster Alling IF
Hornslet Kunstgræsbane
7.
torsdag
17.40
Hornslet IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2021 • Pulje 93
Hornslet Stadion
Hammel GF
Hornslet Stadion
8.
fredag
17.00
Hornslet IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2021 ombryd • Pulje 432
Hornslet Kunstgræsbane
Hald Ege Efterskole (1)
Hornslet Kunstgræsbane
8.
fredag
18.30
Hornslet IF
-
Kvinder
K+29
K+29 7M - Efterår 2021 • Pulje 320
Hornslet Kunstgræsbane
HEI
Hornslet Kunstgræsbane
9.
lørdag
10.00
Lund IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 217
Lund Stadion
Bane 6 - kunstbane
Hornslet IF
Lund Stadion
Bane 6 - kunstbane
9.
lørdag
10.00
TMG
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 564
Mårslet Stadion
Hornslet IF
Mårslet Stadion
9.
lørdag
10.00
Hadsten SK
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2021 • Pulje 642
NMT-BYENS Arena Hadsten
Hornslet IF
NMT-BYENS Arena Hadsten
9.
lørdag
10.30
Hornslet IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 45
Hornslet Kunstgræsbane
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
Hornslet Kunstgræsbane
9.
lørdag
11.00
Helsted Fremad IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 70
Quickpoint Park Helsted
Hornslet IF
Quickpoint Park Helsted
9.
lørdag
11.00
Hornslet IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 589
Hornslet Stadion
Lisbjerg FC
Hornslet Stadion
9.
lørdag
12.00
Hornslet IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 455
Hornslet Kunstgræsbane
Team Østvendsyssel
Hornslet Kunstgræsbane
9.
lørdag
15.30
Vivild IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
Langhøj Idrætscenter
Hornslet IF (1)
Langhøj Idrætscenter
10.
søndag
10.00
Houlbjerg/Laurbjerg IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 30
Houlbjerg Stadion
Hornslet IF
Houlbjerg Stadion
10.
søndag
10.00
Hornslet IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 511
Hornslet Stadion
Hammel GF
Hornslet Stadion
10.
søndag
10.00
Hornslet IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 541
Hornslet Stadion
HEI
Hornslet Stadion
10.
søndag
10.15
Hornslet IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2021 • Pulje 622
Hornslet Stadion
AIF/VIF
Hornslet Stadion
10.
søndag
10.30
Hornslet IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 485
Hornslet Kunstgræsbane
Langaa IK
Hornslet Kunstgræsbane
10.
søndag
10.45
Hornslet IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 756
Hornslet Stadion
Alliancen IF
Hornslet Stadion
10.
søndag
12.15
Hornslet IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 625
Hornslet Kunstgræsbane
Hadsten SK
Hornslet Kunstgræsbane
11.
mandag
18.30
Hornslet IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M-efterår 2021 ombryd • Pulje 847
Hornslet Kunstgræsbane
Stavtrup IF
Hornslet Kunstgræsbane
12.
tirsdag
19.00
Hornslet IF (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 68
Hornslet Kunstgræsbane
Hadsten SK
Hornslet Kunstgræsbane
13.
onsdag
17.30
Ommersyssel IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (2009) 8M - Efterår 2021 • Pulje 241
Dalbyover Stadion
Hornslet IF
Dalbyover Stadion
13.
onsdag
17.30
Sabro IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2021 • Pulje 93
Sabrohallen
Hornslet IF
Sabrohallen
13.
onsdag
18.00
Hornslet IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 625
Hornslet Kunstgræsbane
Stavtrup/Viby IF
Hornslet Kunstgræsbane
13.
onsdag
18.30
IF Mols
-
Kvinder
K+29
K+29 7M - Efterår 2021 • Pulje 320
Mols Hallen
Hornslet IF
Mols Hallen
14.
torsdag
17.30
ØBG Silkeborg
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 45
Buskelundskolen
Hornslet IF
Buskelundskolen
14.
torsdag
18.00
Engum UI
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - efterår 2021 ombr • Pulje 980
Engum Kunstgræs
Hornslet IF
Engum Kunstgræs
15.
fredag
18.30
Hornslet IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2021 ombryd • Pulje 432
Hornslet Kunstgræsbane
FC Salling
Hornslet Kunstgræsbane
15.
fredag
20.00
Hornslet IF (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
Hornslet Kunstgræsbane
AH 2012
Hornslet Kunstgræsbane
16.
lørdag
14.00
TRIF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 485
Rønde Stadion
Hornslet IF
Rønde Stadion
16.
lørdag
14.00
FC Århus Syd (1)
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M-efterår 2021 ombryd • Pulje 847
Mårslet Stadion
Hornslet IF
Mårslet Stadion
17.
søndag
10.30
Hornslet IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 70
Hornslet Kunstgræsbane
VRI
Hornslet Kunstgræsbane
17.
søndag
12.15
Hornslet IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 455
Hornslet Stadion
Nibe B
Hornslet Stadion
17.
søndag
14.00
Hornslet IF (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 68
Hornslet Kunstgræsbane
Langaa IK
Hornslet Kunstgræsbane
23.
lørdag
13.00
Hadsten SK
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 68
Hadsten Kunstgræs
Hornslet IF (2)
Hadsten Kunstgræs
23.
lørdag
13.30
Hornslet IF (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
Hornslet Kunstgræsbane
Kristrup Boldklub (1)
Hornslet Kunstgræsbane
29.
fredag
19.00
Hornslet IF (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 68
Hornslet Kunstgræsbane
HOG Hinnerup
Hornslet Kunstgræsbane
31.
søndag
09.00
Hornslet IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 45
Hornslet Kunstgræsbane
HOG Hinnerup
Hornslet Kunstgræsbane
31.
søndag
10.30
Hornslet IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 70
Hornslet Kunstgræsbane
Aarhus Fremad
Hornslet Kunstgræsbane
31.
søndag
13.00
Hornslet IF (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
Hornslet Stadion
Ebeltoft IF
Hornslet Stadion
31.
søndag
17.00
Hornslet IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 455
Hornslet Kunstgræsbane
HOG Hinnerup
Hornslet Kunstgræsbane
November 2021
4.
torsdag
17.00
VSK Aarhus
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 70
VSK Aarhus
Hornslet IF
VSK Aarhus
6.
lørdag
11.00
VSK Aarhus
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 455
VSK Aarhus
Hornslet IF
VSK Aarhus
7.
søndag
10.30
Skødstrup SF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 45
TRIF Kunstgræsbane
Hornslet IF
TRIF Kunstgræsbane
12.
fredag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 455
Hornslet Kunstgræsbane
Hjørring FK
Hornslet Kunstgræsbane
April 2022
4.
mandag
19.00
SIF Assentoft
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Assentoft Stadion
Hornslet IF
Assentoft Stadion
4.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Hornslet Stadion
Stavtrup IF
Hornslet Stadion
11.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Hornslet Stadion
TMG
Hornslet Stadion
11.
mandag
19.00
Hornbæk SF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Volkswagen Park Randers (kunst)
Hornslet IF
Volkswagen Park Randers (kunst)
19.
tirsdag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Hornslet Stadion
Aarhus Fremad
Hornslet Stadion
19.
tirsdag
19.00
Viby IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Viby Idrætspark
Hornslet IF
Viby Idrætspark
25.
mandag
19.00
Aarhus 1900
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Fort Langenæs
Hornslet IF
Fort Langenæs
25.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Hornslet Stadion
TMG
Hornslet Stadion
Maj 2022
2.
mandag
19.00
Aarhus Posten
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Ellehøjskolen
Hornslet IF
Ellehøjskolen
2.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Hornslet Stadion
Virring Fodbold
Hornslet Stadion
9.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Hornslet Stadion
Århus Expats
Hornslet Stadion
9.
mandag
19.00
Alliancen IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Limo Stadion
Hornslet IF
Limo Stadion
16.
mandag
19.00
ST Oldboys, Trige
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Spørring Stadion
Hornslet IF
Spørring Stadion
16.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Hornslet Stadion
FC Skanderborg
Hornslet Stadion
23.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Hornslet Stadion
TMIF
Hornslet Stadion
23.
mandag
19.00
Ulstrup IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Ulstrup Stadion
Hornslet IF
Ulstrup Stadion
30.
mandag
19.00
Sabro IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Sabrohallen
Hornslet IF
Sabrohallen
30.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Hornslet Stadion
Harlev IK
Hornslet Stadion
Juni 2022
7.
tirsdag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Hornslet Stadion
Stjær B
Hornslet Stadion
7.
tirsdag
19.00
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Grønløkke Stadion
Hornslet IF
Grønløkke Stadion
13.
mandag
19.00
Stilling IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Stilling Skole
Hornslet IF
Stilling Skole
13.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Hornslet Stadion
Søften GF
Hornslet Stadion
20.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Hornslet Stadion
SIF Assentoft
Hornslet Stadion
20.
mandag
19.00
Stavtrup IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
AURA Park (Stavtrup)
Hornslet IF
AURA Park (Stavtrup)
27.
mandag
19.00
TMG
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 7 mands • Kreds 14
Mårslet Stadion
Hornslet IF
Mårslet Stadion
27.
mandag
19.00
Hornslet IF
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Hornslet Stadion
Hornbæk SF
Hornslet Stadion